+48 504 031 383

Home Events „Zarządzanie i Przywództwo”
2-dniowe warsztaty

„Zarządzanie i Przywództwo”
2-dniowe warsztaty

Jeśli kiedyś zmierzyłeś się lub wciąż mierzysz się 

z podobnymi wyzwaniami w Twojej firmie,  

te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

W trudnych czasach efektywne przywództwo i zarządzanie są kluczowe dla przetrwania. W trakcie warsztatów:

Wydarzenie zostało zakończone.

Harmonogram

25.09.2021 - Warsztaty Zarządzanie i Przywództwo cz. 1

9:00 - 17:00
Strategiczne spojrzenie na firmę, mechanizm akceptacji, wyznaczanie celów
Doświadczysz strategicznego spojrzenia na firmę rozwiązując problemy i wyzwania przykładowej firmy. Weźmiesz udział w emocjonujących negocjacjach z prowadzącymi warsztat w nadziei, że jesteś w stanie z nimi wygrać. Zadasz sobie często niełatwe pytania, które pomogą Ci ustalić cele organizacji i Twoje własne.

02.10.2021 - Warsztaty Zarządzanie i Przywództwo cz. 2

9:00 - 17:00
Angażowanie ludzi, multitasking, zarządzanie czasem, zaufanie
Posiądziesz umiejętność, która musi być obecna w Twojej firmie, nawet jeśli sam jej nie posiadasz. Weźmiesz udział w eksperymencie psychologicznym, który rzuci nowe światło na temat wielozadaniowości. Nałożysz filtry na wszystkie swoje działania, by łatwiej odróżniać rzeczy ważne od pilnych. Dowiesz się także jak planować zadania teraz by w przyszłości "mieć więcej czasu". Poznasz 4 wymiary zaufania i sposoby zarządzania nimi.

Data

02 paź 2021
Expired!

Czas

09:00 - 17:00

Koszt

2400 zł

Lokalizacja

Kraków
Kategoria

Speakers

 • Jacek Mleczko
  Jacek Mleczko
  Mentor, przedsiębiorca, inwestor

  Absolwent studiów MBA na Oxford Brookes University, certyfikowany coach, współautor projektu edukacyjnego Alchemia Biznesu. Był wykładowcą AGH na kierunku Sales and Negotiations Management. Obecnie pracuje z przedsiębiorcami i menedżerami jako doradca, coach i trener. Specjalizuje się w takich obszarach jak sprzedaż, negocjacje, zarządzanie zmianą i budowanie silnych zespołów. Dzięki nietuzinkowym metodom szkoleniowym inspiruje przedsiębiorców do poszukiwania skutecznych i trwałych rozwiązań.

 • Konrad Szczypczyk
  Konrad Szczypczyk
  Psycholog biznesu, manager i trener

  Absolwent psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współzałożyciel i konsultant biznesowy w firmie doradczej Habitat for business. Pracuje ze spółkami na etapie zmiany specjalizując się w obszarach miękkich i kapitale ludzkim. Szkoli managerów oraz zespoły sprzedażowe. Doświadczenie zdobywał jako dyrektor zarządzający galerii handlowej i manager ds. marketingu i komercjalizacji.

Shopping Basket